01. 07. szerda

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


02. 07. csütörtök

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Jan Němec: Miért vagyunk tulajdonképpen együtt...


03. 07. péntek

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


04. 07. szombat

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Petr Váša: Egyfajta totalitás


05. 07. vasárnap

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Stanislav Beran: ...nincs más választásuk.


06. 07. hétfő

20:00 – Magyarország

21:30 – Lengyelország


07. 07. kedd

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


08. 07. szerda

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


09. 07. csütörtök

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


10. 07. péntek

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Ivana Myšková & Vratislav Kadlec: Állat a határon


11. 07. szombat

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Martin Daneš: Lípa, Párizs, Poláček


12. 07. vasárnap

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Jiří Šimáček: A legfőbb értékek őrzője


13. 07. hétfő

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


14. 07. kedd

20:00 – Csehország

21:30 – Csehország

Jiří Sádlo: Antropológus a kukában


15. 07. szerda

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


16. 07. csütörtök

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


17. 07. péntek

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Zdeněk Volf: Rövidvers


18. 07. szombat

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Miřenka Čechová: Álom rémálommá


19. 07. vasárnap

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Jiří Hájíček: Vér, barokk, vitorlás


20. 07. hétfő

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


21. 07. kedd

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


22. 07. szerda

18:00 – Ukrajna

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Jakuba Katalpa & Jan Koubek: Agyag, lehelet és anyák


23. 07. csütörtök

20:00 – Magyarország

21:30 – Lengyelország


24. 07. péntek

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


25. 07. szombat

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Petr Kukal: A férfi és a vonat és az ábécéskönyv


26. 07. vasárnap

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


27. 07. hétfő

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


28. 07. kedd

20:00 – Magyarország

21:30 – Csehország

Jonáš Zbořil: Mindennapit eonokra!


29. 07. szerda

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


30. 07. csütörtök

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna


31. 07. péntek

20:00 – Magyarország

21:30 – Ukrajna

Știri


Іштван Вьорош | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі.

 


Їржі Гаїчек | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі.

 


Зіта Іжо | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі

 


Мірженка Чехова | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Тетяна Окопна.

 


Ференц Цінкі | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі.

 


Зденєк Вольф | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Радко Мокрик.

 


Андреа Томпа | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі

 


Катерина Міхаліцина | МАЧ 2020

Модерує Олена Гусейнова

 


Віктор Горват | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі

 


Едіна Сворен | МАЧ 2020

Синхронний переклад трансляції: Петер Ґергелі