05. 07. perşembe

19:00 – უკრაინა

Marjana Savka:

20:30 – Turecko

Tuna Kiremitçi:


06. 07. cuma

19:00 – სლოვაკეთი

20:30 – Turecko

Nedim Gürsel:


07. 07. cumartesi

19:00 – უკრაინა

Artem Cheh:

20:30 – Turecko

Ayfer Tunç:


08. 07. pazar

19:00 – უკრაინა

Markiyan Kamysh:

20:30 – Turecko

Gonca Özmen:


09. 07. pazartesi

19:00 – უკრაინა

Bandi Šoltes

20:30 – Turecko

Gökçenur Çenge:


10. 07. salı

19:00 – უკრაინა

Sjargej Pryluckij

20:30 – Turecko

Gaye Boralioğlu:


11. 07. çarşamba

19:00 – ჩეხური

Arnošt Goldflam:

20:30 – Turecko

Murat Uyurkulak:


12. 07. perşembe

19:00 – ჩეხური

Jana Orlová & Petr Čichoň:

20:30 – Turecko

Aslı Perker:


13. 07. cuma

19:00 – უკრაინა

Lugosad

20:30 – Turecko

Haydar Ergulen


14. 07. cumartesi

19:00 – ჩეხური

Lucie Faulerová:

20:30 – Turecko

Çiler İlhan:


15. 07. pazar

19:00 – პოლონეთი

20:30 – Turecko

Oya Baydar:


16. 07. pazartesi

19:00 – უკრაინა

Oksana Bula

20:30 – Turecko

Ayşegül Çelik:


17. 07. salı

19:00 – სლოვაკეთი

Daniel Majling:

20:30 – Turecko

Efe Duyan:


18. 07. çarşamba

19:00 – სლოვაკეთი

Silvester Lavrík:

20:30 – Turecko

Saygın Ersin:


19. 07. perşembe

19:00 – პოლონეთი

Paweł Sołtys:

20:30 – Turecko

Necla Kelek:


20. 07. cuma

19:00 – ჩეხური

20:30 – Turecko

Murat Özyaşar:


21. 07. cumartesi

19:00 – უკრაინა

Yury Zavadsky:

20:30 – Turecko

Murathan Mungan:


22. 07. pazar

19:00 – უკრაინა

Halyna Tkachuk:

20:30 – Turecko

Haydar Karataş: Zaza


23. 07. pazartesi

19:00 – უკრაინა

20:30 – Turecko

Özgür Mumcu:


24. 07. salı

19:00 – უკრაინა

Victoria Amelina:

20:30 – Turecko

Pelin Özer:


25. 07. çarşamba

19:00 – პოლონეთი

Jerzy Kronhold:

20:30 – Turecko

Behçet Çelik:


26. 07. perşembe

19:00 – ჩეხური

20:30 – Turecko

Faruk Duman:


27. 07. cuma

19:00 – სლოვაკეთი

Dušan Vicen:

20:30 – Turecko

Sema Kaygusuz:


28. 07. cumartesi

19:00 – პოლონეთი

Weronika Gogola:

20:30 – Turecko

Bora Abdo:


29. 07. pazar

19:00 – ჩეხური

Vít Kremlička:

20:30 – Turecko

Lale Müldür:


30. 07. pazartesi

19:00 – უკრაინა

Ostap Ukrainets:

20:30 – Turecko

İskender Pala:


31. 07. salı

19:00 – სლოვაკეთი

Michal Hvorecký:

20:30 – Turecko

Hatice Meryem:


01. 08. çarşamba

19:00 – სლოვაკეთი

Jakub Erik Groch & Jakub Juhás

20:30 – Turecko

Şebnem İşigüzel:


02. 08. perşembe

19:00 – უკრაინა

Ostap Drozdov:


03. 08. cuma

19:00 – ჩეხური

Martin C. Putna:

20:30 – Turecko

Tarik Tufan:


04. 08. cumartesi

19:00 – უკრაინა

Svitlana Povalyaeva:

20:30 – Turecko

Sedat Demir:

ახალი ამბები

Фестивальне місце