06. 07. Четвер – ხუთშაბათი

19:00 – Україна

Наталка Білоцерківець: Поетка в собі

20:30 – Грузія

Ака Морчіладзе: Емансипувати читача


07. 07. П’ятниця – პარაკსკევი

19:00 – Словаччина

Міхал Гавран: Гавран? Так це він!

20:30 – Грузія

Паата Шамугія: Чоловік у шкyрі тигру



09. 07. Неділя – კვირა

19:00 – Чехія

Патрік Лінгарт: В шаленстві

20:30 – Грузія

Тамта Мелашвілі: Новий, виразний голос


10. 07. Понеділок – ორშაბათი

19:00 – Україна

Максим Дупешко: Розкажіть йому свої таємниці

20:30 – Грузія

Бесо Хведелідзе: Грузин iз Катманду


11. 07. Вівторок – სამშაბათი

19:00 – Словаччина

Марек Вадас: Чорна на чорній

20:30 – Грузія

Ека Кеванішвілі: План евакуації


12. 07. Середа – ოთხშაბათი

19:00 – Чехія

Роман Сзпук: Камінь, спів-хорал, шнурки

20:30 – Грузія

Діана Анфіміаді: Пророчити на варенні


13. 07. Четвер – ხუთშაბათი

19:00 – Чехія

Олджіх Янота: Зможеш полетіти?

20:30 – Грузія

Лела Самніашвілі: Не існує жінка-поетка


14. 07. П’ятниця – პარაკსკევი

19:00 – Чехія

Марек Шінделка: Бачення не втратилося

20:30 – Грузія

Заза Кошкадзе: Зомбі, що любила літературу





18. 07. Вівторок – სამშაბათი

19:00 – Словаччина

Сільвестер Лаврік: Лаврік багатосторонній

20:30 – Грузія

Резо Табукашвілі: Третє око


19. 07. Середа – ოთხშაბათი

19:00 – Україна

Олексій Чупа: Син донецьких слемів

20:30 – Грузія

Ґіорґі Арабулі: Шукати себе, шукати Бога


20. 07. Четвер – ხუთშაბათი

19:00 – Словаччина

Петер Репка & Іван Штрпка: Бігуни самотні…

20:30 – Грузія

Бату Данелія: Кохання – це тягар


21. 07. П’ятниця – პარაკსკევი

19:00 – Чехія

Олексій Севрук: Світ, накручений парадоксами

20:30 – Грузія

Ґіорґі Лобджанідзе: Містика



23. 07. Неділя – კვირა

19:00 – Україна

Анастасія Левкова: Інтимність мегаполісів

20:30 – Грузія

Шота Іоташвілі: На крилах


24. 07. Понеділок – ორშაბათი

19:00 – Україна

Сергій Осока: Детектор болю

20:30 – Грузія

Зураб Ртвеліашвілі: Піонер-перформер





28. 07. П’ятниця – პარაკსკევი

19:00 – Чехія

Арношт Ґолдфлам: Пригода, горрор, Аґатка

20:30 – Грузія

Като Джавахішвілі: Сюрреалістичні ікони




31. 07. Понеділок – ორშაბათი

19:00 – Україна

Олена Гусейнова: Мрійниця-супергеройка

20:30 – Грузія

Лела Кодалашвілі: Виявляти емоції



02. 08. Середа – ოთხშაბათი

19:00 – Словаччина

Владімір Балла: Кафка? Балла!

20:30 – Грузія

Давіт Габунія: Театр


03. 08. Четвер – ხუთშაბათი

19:00 – Словаччина

Моніка Компанікова: Вертіти словами, шукати порядок

20:30 – Грузія

Лія Лікокелі: Сміх дружини деві


04. 08. П’ятниця – პარაკსკევი

19:00 – Чехія

Петр Грушка: Рідний, нерідний, Грушка

20:30 – Грузія

Ерекле Деісадзе: Система мусить зникнути