Артем Чех: Район «Д»
– Україна 

Письменник, есеїст. Справжнє ім’я – Артем Олександрович Чередник. Народився у 1985 р. у місті Черкаси. За освітою – соціолог, але ніколи не працював за спеціальністю. Має досвід роботи актором Черкаського драматичного театру, охоронцем, продавцем, промоутером, журналістом, копірайтером, художником-моделмейкером.

У 2007 році Артем Чех отримав перемогу у конкурсі «Міський молодіжний роман». Відтоді було видано 12 його книжок. Серед основних рис, що вирізняють прозу Артема Чеха, – автобіографічність, гротеск, сюрреалізм. Окремі твори перекладені німецькою, англійською, польською, чеською, російською мовами.

З травня 2015 по липень 2016 року письменник захищав свою країну у лавах Збройних Сил України. Збірка есеїв Артема Чеха «Точка нуль» (2017), присвячена його досвіду перебування у лавах української армії під час російсько-української війни на Донбасі, була відзначена кількома нагородами: українсько-білоруська премія пам’яті Михайла Жизневського «Воїн Світла»; перемога у номінації «Есеїстика» книжкової премії «ЛітАкцент» (2017); українська державна премія імені Миколи Гоголя (2018), премія Польського Інституту імені Джозефа Конрада-Коженьовського (2019), а у 2020 році польський переклад вийшов у фінал Нагороди ім. Ришарда Капусцінського.