Катерина Міхаліцина: Хто росте у парку і в саду
– Україна 

Письменниця, перекладачка, редакторка. Членкиня українського ПЕН. Народилась 1982 року у смт. Млинів, Рівненська область. Отримала освіту біолога у Рівненському гуманітарному університеті та англійського філолога у Львівському національному університеті. 

Авторка чотирнадцяти дитячих віршованих та прозових книг, та кількох поетичних збірок. Серія мальованих книг «Хто росте у парку» та «Хто росте у саду» (ілюстрації Оксани Були) перекладена китайською, корейською, в’єтнамською, білоруською, чеською, словацькою. У 2016 «Хто росте у парку» увійшла до щорічного каталогу книжкових рекомендацій у галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки 2016» («The White Ravens 2016»), у 2017 визнана найкращою українською книжкою року для дітей і підлітків у номінації «Проза для дошкільного та молодшого шкільного віку» за версією «Рейтинг критика». Книга Катерини Міхациної «Дмухавка» (з ілюстраціями Юлії Пилипчатіної, ВСЛ) стала кращою поетичною книжкою для дітей 2019 року за версією порталу «Барабука».

Перекладає з англійської, польської, російської. Була стипендіаткою Frankfurt Fellowship (Frankfurt Book Fair, Frankfurt-Munich-Berlin-Frankfurt, 2016). Поезія Катерини Міхаліциної відзначена преміями та відзнаками конкурсів «Гранослов» (2008), «Привітання життя» (2010), «Смолоскип» (2010) та перекладена польською, литовською, шведською, вірменською, німецькою, болгарською та іншими мовами.