Дмитро Вербич: «Точка неповернення»
– Україна 

Справжнє ім’я Дмитро Іващенко. Мандрівник, журналіст, письменник, доброволець АТО.

За освітою – політолог, закінчив Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова. Після завершення навчання деякий час працював журналістом. Покинув роботу заради можливості мандрувати. Перші серйозні мандри – автостопом з Маріуполя до Стамбула через Росію, Грузію і Курдистан. Особливе захоплення і мотивація у подорожах – підкорення гірських вершин (побував у горах Кавказу, в Альпах).

У 2013 році починає працювати тату-майстром. З дитинства захоплювався бойовими мистецтвами. Займався у клубах «Десантник» (Київ) і «Характерник» (Тернопіль). Тренування довелось покинути через травму. 

З 15 років – громадський активіст, націоналіст. Організатор та учасник благодійних заходів, проукраїнських акцій. Під час Революції Гідності – активний учасник подій на Майдані. Після Майдану певний час жив в Італії, працював каскадером.

На початку осені 2014 року пішов добровольцем на війну. У складі окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Дмитро Вербич (позивний «Івіч») обороняв Донецький аеропорт, Піски, Авдіївку. За рік пройшов шлях від стрільця до командира штурмової роти. Потім відбув ротацію в Українській добровольчій армії у 2017 році. Повернувшись з війни продовжує працювати тату-майстром (в основному працює з бійцями, волонтерами). Відвідує курси академічного малюнка. 

У 2018 році створив відеопроєкт і туристичний клуб «По азимуту» – про екстремальні подорожі маловідомими маршрутами України. Героями «По азимуту» є колишні воїни АТО, медики, волонтери. Програма розповідає про досвід спільноти ветеранів, про їхню реалізацію в житті і реабілітацію в мандрах.  У 2020 році вийшла книга Дмитра Вербича «Точка неповернення», у якій автор розповідає про бойові дії у 2014-2015 роках, про «правду» війни, про побратимів і ворогів, про війну як явище, після якого все і всі вже не будуть такими, як раніше. 

Народився і виріс у Києві.