Євгенія Кузнєцова: Коти, гарбузи і діти
– Україна 

Письменниця, блогерка, дослідниця медіа та прикладної журналістики.

Активно наповнює свій науково-популярний мовознавчий влог «Мова-меч» про утиски української мови з боку Російської імперії та СРСР. Готує про це книгу. Авторка двох опублікованих книг: навколокулінарного путівника з гумористичної етнографії «Готуємо в журбі» та роману «Спитайте Мієчку». Обидві вийшли у 2020 і здобули великий інтерес аудиторії.  «Готуємо в журбі» – це арт-бук про українські кулінарні звички. Кузнєцова збирала свої кухонні спостереження протягом кількох років, і зрештою написала збірку смішних, але не насмішливих текстів, які проілюструвала команда вибраних українських ілюстраторів.

«Спитайте Мієчку» – за словами авторки, планувався як повільний сценарій, «віконце, через яке можна підглянути на просте людське життя». Протягом одного літа три покоління жінок однієї родини збираються раптом разом навколо старої сільської хати, і пораються в городах, малинниках і власних долях. 

Після захисту дисертації із літературного аналізу в університеті Деусто, в Іспанії, працювала консультанткою з медіа для низки організацій, включно із ОБСЄ та ООН в Україні. Перекладає з англійської, німецької, іспанської і французької мов.

Народилась та виросла в Україні, зараз мешкає у Німеччині.